Konsultacja estetyki
uśmiechu od 149 zł

Zamów rozmowę, oddzwonimy.


  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.
  KORZYŚCI, JAKIE DAJE CI

  Konsultacja stomatologii
  estetycznej od 149 zł

  Dodatkowo lekarz może zaoferować pantomogram w ramach konsultacji.

  149 zł

  W naszej ofercie:

  Licówki

  To cienkie listewki przyklejane do zębów na ich powierzchni od zewnętrznej strony (policzkowej), które nadają zębom kształt i kolor. Wykonywane są z ceramiki (droższe i bardziej trwałe i estetyczne) lub materiału kompozytowego (tańsze, mniej trwałe i estetyczne). Przed nałożeniem licówek zęby należy odpowiednio oszlifować, co jest zabiegiem nieodwracalnym. Licówki przed przyklejeniem są charakteryzowane, aby jak najbardziej przypominały naturalny ząb. Jest to bardzo trwała metoda metamorfozy uśmiechu.

  Bonding

  Metoda umożliwiająca poprawę mniejszych niedoskonałości przy zachowaniu naturalnego wyglądu zębów. Wykonywany jest z materiału kompozytowego w postaci pasty. Dzięki temu można go modelować ręcznie narzędziami stomatologicznymi po nałożeniu na powierzchnię zęba, ale przed naświetleniem i utwardzeniem. Bonding jest często wykorzystywany do wydłużania czy poszerzania pojedynczych zębów, korygowania szpar czy diastemy. Nie jest zalecany dla osób z wadami zgryzu.

  Korony stomatologiczne

  To najbardziej wystająca ponad powierzchnię dziąsła część zęba – kluczowa w procesach gryzienia oraz żucia. Kiedy naturalny ząb ulegnie zniszczeniu, można zastąpić go sztuczną wstawką. Wtedy koronę zębową nazywamy uzupełnieniem protetycznym. Jest ono mocowane na stałe w celu odbudowy estetycznej, jak i przywrócenia prawidłowej funkcji aparatu zębowego. Korony zębowe przypominają czepek zakładany na pozostałości naturalnego, odpowiednio przygotowanego zęba. 

  ODKRYJ KORZYŚCI PŁYNĄCE Z
  INNOWACYJNEJ TECHNIKI ODBUDOWY ZĘBÓW

  All-on-X

  Frustrujące jest życie z protezami, które nie są wsparte na zębach, ale dziś pełny i funkcjonalny zestaw zębów można przywrócić w jednej chwili. Jest to możliwe dzięki koncepcji, w której estetyczny most lub proteza opiera się na czterech, sześciu lub ośmiu implantach. Po krótkim zabiegu pacjent opuszcza klinikę z nowymi, w pełni funkcjonalnymi i pięknymi zębami.

  Często zadawane pytania o All-on-X:

  Metoda polega na wszczepieniu 4 implantów w szczękę, po czym mocowany jest stały most z pełnym zestawem zębów. Procedura może być stosowana do odbudowy pełnego uzębienia w górnej i/lub dolnej szczęce. Gwarantuje piękny i kompletny zestaw zębów natychmiast po zabiegu – nawet u osób, którym z powodu znacznego zaniku kości powiedziano, że klasyczne implanty nie mogą być wszczepione bez wcześniejszego przeszczepu kości. Metoda ta pozwala również na natychmiastową rehabilitację.

  Dzięki zastosowaniu szablonu chirurgicznego 3D czas zabiegu jest zminimalizowany. Wprowadzenie implantów zajmuje około 30-40 minut. Następnie na implantach umieszczana jest proteza, co zajmuje kolejne 30-40 minut. Cała procedura trwa więc średnio 1,5 godziny. Należy jednak pamiętać, że czas ten zależy od indywidualnego przypadku, co oznacza, że u jednych pacjentów osadzenie protezy na implantach może być szybsze, a u innych wolniejsze.

  Zabieg wszczepienia implantu wykonywany jest w znieczuleniu, co gwarantuje, że pacjent nie odczuwa bólu ani dyskomfortu. Komfortowe warunki sprawiają, że leczenie implantologiczne często wiąże się z bardziej neutralnymi odczuciami niż np. ekstrakcja zęba.

  Protezy wsparte na implantach są rozwiązaniem dla pacjentów cierpiących na całkowite lub częściowe bezzębie. Mogą być również stosowane przez osoby, które posiadają w jamie ustnej pozostałe zęby kwalifikujące się do usunięcia. Połączenie implantów i nowoczesnych protez to kompleksowa metoda gwarantująca efekt pełnego uzębienia. Zabieg “Zęby w jeden dzień” polega więc na usunięciu pozostałych zębów w łuku zębowym. Następnie w ściśle określonych miejscach umieszczane są implanty, a na nich tymczasowe “nowe zęby”. Wszystko to podczas jednej wizyty.

  Zabieg “Zęby w jeden dzień” zapewnia natychmiastowy efekt w postaci nowego, pięknego uśmiechu. Dzięki temu pacjent może normalnie funkcjonować już następnego dnia po wszczepieniu implantów i założeniu protezy.

  U niektórych pacjentów sporadycznie występuje miejscowy obrzęk pozabiegowy. Jego występowanie zależy od indywidualnej wrażliwości organizmu. Taki dyskomfort ustępuje jednak w ciągu 2-4 dni po zabiegu.

  ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

  Wspólnie zaplanujemy poprawę Twojego uśmiechu

  DLA KOGO JEST

  Konsultacja protetyczna?

  Dla osób, które chcą poprawić estetykę swojego uśmiechu.

  Dla osób, które śmiejąc się zwracają uwagę na to, żeby nie było widać zębów, ponieważ mają na ich punkcie kompleksy.

  Dla osób, które utraciły swoje naturalne zęby, a ich marzeniem jest to, by wyglądać jak dawniej.

  Umów się na konsultację estetyki uśmiechu
  z lekarzem w naszym Centrum

  DLACZEGO LECZENIE W

  Medicover Stomatologia

  *Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
  Medicover Stomatologia Copyright 2023. All Rights Reserved. Polityka PrywatnościKlauzula InformacyjnaPolityka cookies