Konsultacja estetyki
uśmiechu za 49 zł

Zamów rozmowę, oddzwonimy.


  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna. Regulamin akcji profilaktycznej dostępny tutaj.
  KORZYŚCI, JAKIE DAJE CI

  Konsultacja stomatologii estetycznej za 49 zł

  Dodatkowo lekarz może zaoferować pantomogram w ramach konsultacji.

  49 zł

  Skorzystaj z wyjątkowej oferty Medicover Stomatologia i umów się na konsultację

  W ofercie:

  Licówki

  To cienkie listewki przyklejane do zębów na ich powierzchni od zewnętrznej strony (policzkowej), które nadają zębom kształt i kolor. Wykonywane są z ceramiki (droższe i bardziej trwałe i estetyczne) lub materiału kompozytowego (tańsze, mniej trwałe i estetyczne). Przed nałożeniem licówek zęby należy odpowiednio oszlifować, co jest zabiegiem nieodwracalnym. Licówki przed przyklejeniem są charakteryzowane, aby jak najbardziej przypominały naturalny ząb. Jest to bardzo trwała metoda metamorfozy uśmiechu.

  Bonding

  Metoda umożliwiająca poprawę mniejszych niedoskonałości przy zachowaniu naturalnego wyglądu zębów. Wykonywany jest z materiału kompozytowego w postaci pasty. Dzięki temu można go modelować ręcznie narzędziami stomatologicznymi po nałożeniu na powierzchnię zęba, ale przed naświetleniem i utwardzeniem. Bonding jest często wykorzystywany do wydłużania czy poszerzania pojedynczych zębów, korygowania szpar czy diastemy. Nie jest zalecany dla osób z wadami zgryzu.

  Korony stomatologiczne

  To najbardziej wystająca ponad powierzchnię dziąsła część zęba – kluczowa w procesach gryzienia oraz żucia. Kiedy naturalny ząb ulegnie zniszczeniu, można zastąpić go sztuczną wstawką. Wtedy koronę zębową nazywamy uzupełnieniem protetycznym. Jest ono mocowane na stałe w celu odbudowy estetycznej, jak i przywrócenia prawidłowej funkcji aparatu zębowego. Korony zębowe przypominają czepek zakładany na pozostałości naturalnego, odpowiednio przygotowanego zęba. 

  Dla kogo jest konsultacja protetyczna?

  Zapisz się na konsultację a wspólnie zaplanujemy poprawę Twojego uśmiechu.

  ODMIEŃ SWÓJ UŚMIECH Z

  Medicover Stomatologia

  Umów się na konsultację estetyki uśmiechu
  z lekarzem w naszym Centrum w Warszawie

  DLACZEGO LECZENIE W

  Medicover Stomatologia

  *Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
  Medicover Stomatologia Copyright 2023. All Rights Reserved. Polityka PrywatnościKlauzula InformacyjnaPolityka cookies