Konsultacja implantologiczna
w cenie 49 zł

Zamów rozmowę, oddzwonimy.


  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna. Regulamin akcji profilaktycznej dostępny tutaj.
  KORZYŚCI, JAKIE DAJE CI

  Konsultacja implantologiczna
  w cenie 49 zł

  Szukasz skutecznego rozwiązania, by móc rozmawiać i śmiać się bez skrępowania? Dzięki implantom uzupełnisz braki zębowe i zyskasz pełny, zdrowy uśmiech.

  W przypadku akceptacji planu leczenia diagnostyka może zostać zrabatowana.

  49 zł

  IMPLANTY

  Kiedy znajdują zastosowanie?

  Uzupełnienie braku jednego zęba​

  Jeśli utrata zęba nastąpiła z powodu urazu lub wypadku, najłatwiejszym sposobem na jego odbudowę jest założenie korony na implancie. Wygląda ona jak naturalny ząb i pozwala na swobodne użytkowanie bez żadnych utrudnień.

  Uzupełnienie braku wielu zębów

  W przypadku braku większej ilości zębów i niechęci względem szlifowania zdrowych koron w celu zastosowania standardowego mostu, możemy most oprzeć na implantach. Nie naraża to zębów naturalnych na zniszczenie, a do tego jest rozwiązaniem trwałym i wygodnym.

  Leczenie bezzębia

  Jeśli uzupełnienie ruchome typu proteza nie daje pełni komfortu, możemy poprawić sposób mówienia, jedzenia i odczucia wykonując protezę podpartą na implantach. Nie wykazuje ona ruchu podczas wymienionych czynności i jest w stanie przyjąć dużo większe obciążenia.

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O

  Implanty zębowe

  Braki w uzębieniu potrafią odebrać pewność siebie i sprawić, że uśmiechamy się rzadziej lub nie tak szeroko, jak chcielibyśmy. Utrudniają też funkcjonowanie – chociażby jedzenie czy wyraźne mówienie. Z czasem też wpływają na pozostałe w jamie ustnej zęby, które się przesuwają, a nawet zaczynają chwiać. Łatwo temu zapobiec – wszczepiając implant.

  Warto podkreślić, że implanty zębowe to świetne rozwiązanie zarówno dla osób, których problemem są pojedyncze braki zębowe, jak i dla tych pacjentów, którzy borykają się z całkowitym bezzębiem.

  W przypadku pojedynczych braków wystarczy wszczepienie śruby i osadzenie na niej jednej korony zębowej. Natomiast implanty bardzo często stanowią też filar i element stabilizujący całe protezy czy mosty protetyczne.

  Rodzaje implantów zębowych wyróżniamy z reguły zwracając uwagę na materiał, z jakiego są wykonane. Najczęściej do stworzenia implantu używa się tytanu bądź cyrkonu. Implanty tytanowe są wyjątkowo wytrzymałe i wytrzymują nawet silne obciążenia. Walorem cyrkonowych implantów ceramicznych jest to, że mają kolor bardziej zbliżony do naturalnej barwy tkanki, więc w razie obniżenia linii dziąsła pozostają dyskretne i niewidoczne. Oba materiały, w tym szczególnie tytan, bardzo dobrze łączą się z kością i tkankami.

  1. Zapisujesz się na konsultację implantologiczną z diagnostyką.
  2. Lekarz opracowuje Twój indywidualny plan leczenia implantologicznego.
  3. Jeśli trzeba, poddajesz się dodatkowym badaniom i zabiegom.
  4. Przechodzisz zabieg implantacji, który w większości przypadków jest zupełnie bezbolesny.
  5. Po okresie gojenia lekarz zakłada uzupełnienie protetyczne.
  6. Możesz cieszyć się zdrowym i pełnym uśmiechem!

  POZNAJ BLIŻEJ NASZE

  Implanty stomatologiczne

  NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

  Implant składa się z małego wkrętu umieszczanego na stałe w kości szczęki lub żuchwy. Na implancie osadza się odbudowaną koronę zęba, most lub całą protezę.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Implanty zębowe nie powodują alergii oraz nie posiadają właściwości magnetycznych, więc nie stanowią przeszkody w wykonywaniu diagnostyki za pomocą rezonansu magnetycznego.

  JAKOŚĆ PREMIUM

  W Medicover Stomatologia stosujemy systemy implantologiczne najwyższej jakości, przebadane klinicznie w wielu ośrodkach na świecie i z powodzeniem stosowane przez wiodące kliniki m.in. w USA, Niemczech, Szwajcarii i Szwecji.

  PROFESJONALIZM

  Dzięki profesjonalnemu podejściu naszych lekarzy, implanty funkcjonują i wyglądają jak naturalne zęby.

  Od 2022 roku wszczepiliśmy ponad
  9 360 implantów

  Zastanawiasz się nad założeniem implantów, ale potrzebujesz więcej informacji?

  DLACZEGO LECZENIE W

  Medicover Stomatologia

  *Od 1 stycznia 2022 do 30 czerwca 2023 w Medicover Sp. z o.o. wszczepiliśmy 9360 implantów.
  *Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
  Medicover Stomatologia Copyright 2023. All Rights Reserved. Polityka PrywatnościKlauzula InformacyjnaPolityka cookies